Flutter

אימאג'נט מספקים מעטפת פתרונות טכנולוגיים

חברת אימאג'נט מייצגת במהותה העיסקית אחריות תפעולית במסגרת שירות SLA המאפשרת התמחות באספקת שירותים מנוהלים ובמסגרת ניהול ותפעול מערכות המידע/מחשוב על בסיס תפוקות –שהלקוח מעמיד בפנינו כאתגר. התמחותינו ופעילותינו כוללות :

 • שרותי תקשורת מנוהלים
 • שרותים טכניים על בסיס ריטיינר/בנק שעות
 • שרותי Help desk זמינים ומתקדמים
 • שרותי כ"א – תכנתים מכל הרמות והנידרשות בשוק התחרותי,מנהלי רשת , אינטגרטורים – מנהלי פרוייקטים איכותיים ,טכנאי חומרה ועוד.
 • מומחי IT
 • פתרונות אבטחת מידע ואינטרנט
 • שרותי מעבדה ותמיכה בשרתים וניהום לרבות תחנות העבודה ברשת.
 • שרותי יעוץ,ניהול אתרים,תמיכה ברמות גבוהות ולא סטנדרטיות ועוד.
 • ביצוע של אינטגרציה בין מערכות,שרתים ועוד
 • מערכות גיבוי ואחסון ,לרבות פתרונות איכותיים בתחום הוירטוליזציה.
 • פתרונות DRP
 • פתרונות VOIP ותחום הטלפוניה משובצות מחשב.

אנו מספקים ללקוחות תוכנית שרות מקיפה ( מיגוון של חבילות שרותים ואפשרויות) לאחר שמומחינו מאפיינים את צרכיו האמיתיים של הלקוח וע"י שיטות מתקדמות של ניתוח אנו מספקים מענה לכלל צורכי תפעול וזמינות מערכות המידע. שיטה זו מאפשרת לנו כגוף תומך להציע שרותים מגוונים ואיכותיים תוך שמירה קפדנית על עלויות והוצאות מיותרות לאורך זמן.

חבילת השרותים שאנו מציעים ללקוחות מיתבססת על שיטה מודרנית שבבסיסה עומד הרעיון להוציא מארגונים את תפעול הפעילויות שאינן נימצאות בבסיסו ולהותיר בתפעול ובניהול ישיר רק פעילויות הליבה החוסך לכל ארגון הוצאות לא מבוטלות,השקעה בכ"א או לחילופין תמיכה בכ"א קיים של הלקוח כערך מוסף בעל ניסיון ואיכותי בכל עת שנידרש.

סיכום. הניסיון המקצועי המצטבר של אנשינו, איכותם וזמינותם מאפשרים לנו להגיש הצעות אשר כל לקוח יוכל ליבחון אותם בצורה עניינית תוך שמירה קפדנית על עלויות ותקציבי הארגון בתחומי המחשוב למיניהם. אנו נישמח להיפגש ולהציג את יכולתנו וניסיוננו בכל עת שנידרש לכך.

פתרונות מחשוב

אימאג'נט מציעה ללקוחותיה פתרונות תשתית מחשוב המאפשר ללקוח להיתמקד בעסק שלו.

לחברה היתמחות מלאה באספקה והטמעת מערכות חומרה , מערכות אחסון וגיבוי, שרתים ,תחנות עבודה וציוד היקפי במסגרת תפירת הפתרון והשרות המוצע.

אימאג'נט מציעה ללקוחותיה אופטומיזציה של מכלול ה- IT הארגוני כדי שתוכל להשיג יתרון תחרותי , צמיחה וריווחיות לאורך זמן ,החזרת ההשקעה בזמן קצר ועמידה ביעדים העיסקיים.

החברה משתמשת בכ"א מקצועי על בסיס וכתוספת לכ"א הפועל בחברה מזה זמן ובאופן קבוע כדי לאפשר לחברה להיתמודד בשוק תחרותי תוך עמידה באתגרים טכנולוגיים ודרישות הלקוחות

פתרונות תוכנה וחומרה

חטיבת התוכנה והחומרה ב – אימאג'נט מייצגת פתרונות שפותחו בארגון עבור ניהול וסריקת המסמכים על בסיס כ"א מקצועי ואיכותי לרבות תכנתים בעלי ניסיון של שנים המאפשר לנו לספק ללקוחות פתרונות משולבים, מיומנויות , מקצועיות ועמידה בלו"ז לרבות הרחבת הקשר עם לקוחות שעימם נחרטו קשרי ספק לקוח.

החברה פועלת גם בתחומי ניהול וניטור הרשתות ,אבטחת מידע,פתרונות אינטרנטים איכותיים ועוד.

החברה מספקת באמצעות חטיבת התוכנה שהיא מפעילה פתרונות אפליקטיביים שהלקוח מעמיד במסגרת דרישותיו תוך יכולת הובלת הלקוח ליעדיו ושמירת עלות תועלת.

אגף השרות והתמיכה

אימאג'נט מעמידה לרשות לקוחותיה מרכז שרות ותמיכה הערוך להיתמודד מול כל פנייה של לקוח עסקי בשיא המהירות והיעילות עם אפשרות קשר ישיר ללא תיווך כדי לטפל בליבת הבעיה.

אגף התפעול והשרותים הטכניים מונה אנשים בעלי הסמכה ובאחריותו כל הפעילות הטכנולוגית החל משלב ה- Presale דרך עזרה לאנשי המכירות בבנית הצעת המחיר והנתונים שניצברו מאיפיון מוקדם שערכנו בארגון לרבות מתן השרותים והתמיכות הנידרשות.

מוקד שרות הלקוחות מטפל מיידית בקבלת הקריאות מהלקוח ,שינוע והפעלת אנשי התמיכה הנידרשים לבעיה הספציפית ,טיפול בלקוחות שעימם נחרטו הסכמי בנק שעות ומתן מענה טלפוני מיידי ואיכותי תוך ניתוח הבעיה והדרישות.

על אנשינו נימנים בעלי מוניטין, בעלי הסמכות ,ואנשי שטח המסוגלים לפעול מול כל אתגר.

כל לקוח בחברה מהווה נכס אסטראטגי ולא משנה מה גודלו. הטיפול והקשר נעשה ישירות עם אנשים מטעם הלקוח בלי מחיצות או ניסיון לצבור זמן יקר.

שרותי OutSourcing

מיקור חוץ ( outsourcing ) הינה שיטת ניהול מודרנית שבסיסה עומד הרעיון להוציא מהארגון את תפעול הפעילויות שאינן נימצאות בבסיסו או וגם אספקת שרותי SLS כתמיכה ברמה 2 מול אנשי הארגון הצורכים ידע וניסיון.

שיטה זו מאפשרת לארגון להיתמקד בתחום היתמחותו ,להשקיע את מירב המשאבים בכך,ולקיים מוטת שליטה יעילה של האגפים השונים אצל הלקוח תוך עמידה ביעדי הארגון.

Outsourcing ב- אימאג'נט מייצגת במהותה העיסקית אחריות תפעולית במסגרת אמנת שירות SLA. אנשינו שומרים על קשר רציף עם אנשי המפתח והפעילות בארגון ומשתפים את אנשיו בקבלת ההחלטות ומעבירים בצורה קלה ועניינית את הבעיות הראלוונטיות באם נידרש כך שהלקוח הוא חלק בקבלת ההחלטות בכל נקודת זמן.

אנו מספקים כ"א מקצועי בעל ניסיון והסמכות המאפשר לנו כגוף מוביל להציג פתרונות איכותיים ומתקדמים תוך יכולת עמידה בדרישות ועלות תועלת בסביבה תחרותית.

שרותי מומחים

תחום מערכות המידע הינו תחום דינמי המשתנה חדשות לבקרים במספר רב של רבדים טכנולוגיים.

שינויים אלה דורשים היתערבות מומחים שייתנו מעטפת לכל דורש ונידרש לרבות תמיכת רקע של אנשי התמיכה שלנו באתרי הלקוח.

ארגונים הבוחרים באימאג'נט כספק פתרונות מצפים לקבל שרותים מקצועיים ואיכותיים תוך ניצול הידע והניסיון שהחברה צברה לאורך שנים והטמיעה את ניסיונה בארועים/פרוייקטים שונים.

הלקוחות שעימם ניקשרים קשרי תמיכה נהנים מחשיפה לכישורים, טכנולוגיה זמינה וידע מיתקדם כמו גם ניסיון רב ומתודולוגיות ייחודיות.

צוות המומחים אשר תומך באתרים כולל את כל הפלטפורמות המוכרות והנפוצות ובראש וראשונה – Exchange ,מייקרוסופט על סל מוצריה , IIS , SQL, , לינוקס ומערכות תקשורת שונות ומגוונות.

אימאג' נט בע"מ
ז'בוטינסקי 168, בני ברק 51360
טל. 03-6164916. פקס. 03-6164917
אתר היינות הישראליי האתר החדש של אימאג'נט בע"מ הקניון היהודי iPhone Applications